Grintuss

Sedivitax ProNight Advanced jest produktem w 100% naturalnym stworzonym przez zaawansowane platformy naukowe Badań Aboca, które pozwoliły na opracowanie innowacyjnego kompleksu molekularnego Syncrocell bogatego we flawonoidy i witanolidy, składniki naturalnie występujące w męczennicy cielistej, chmielu zwyczajnym i witanii ospałej.

Jego wyjątkowa formuła:

  • pomaga ułatwiać zasypianie, dzięki ekstraktom z męczennicy cielistej i witanii ospałej;
  • jest przydatna w przypadku trudności z zasypianiem ze względu na wspomaganie regenerującego snu, dzięki ekstraktowi z chmielu zwyczajnego.

Ponadto, dzięki kompleksowi molekularnemu Syncrocell, produkt posiada unikalny mechanizm działania, ponieważ wprowadza cały organizm w nocny stan metaboliczny.

Sedivitax ProNight Advanced jest w 100% naturalnym i biodegradowalnym suplementem diety, nie zawiera substancji syntetycznych, półsyntetycznych oraz modyfikowanych genetycznie.

Cukier trzcinowy, męczennica cielista (Passiflora incarnata) liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt z liści (Passiflò2-LMF), witania ospała (Withania somnifera) liofilizowany ekstrakt z korzenia, chmiel zwyczajny (Humulus lupulus) liofilizowany ekstrakt z kwiatów, aromat naturalny.

ILOŚĆ DLA ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ – 1 SASZETKA (2,7 g)

Kompleks molekularny Syncrocell 783 mg
zawierający:
Męczennicę cielistą liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt z liści (Passiflò2-LMF) 506,25 mg
mianowany na zawartość flawonoidów całkowitych wyrażonych jako witeksyna 8% 40,5 mg
Witanię ospałą liofilizowany ekstrakt z korzenia 175,50 mg
Chmiel zwyczajny liofilizowany ekstrakt z kwiatów 101,25 mg

ILOŚĆ DLA ZALECANEJ PORCJI DZIENNEJ – 2 SASZETKI (5,4 g)

Kompleks molekularny Syncrocell 1566 mg
zawierający:
Męczennicę cielistą liofilizowany multifrakcjonowany ekstrakt z liści (Passiflò2-LMF) 1012,50 mg
mianowany na zawartość flawonoidów całkowitych wyrażonych jako witeksyna 8% 81 mg
Witanię ospałą liofilizowany ekstrakt z korzenia 351 mg
Chmiel zwyczajny liofilizowany ekstrakt z kwiatów 202,50 mg

Sposób użycia

Wieczorem przed snem należy spożyć 1 saszetkę z granulatem rozpuszczonym w szklance wody. Woda może być ciepła. Jeśli to konieczne, można spożyć 2 saszetki z granulatem, zwracając uwagę na to, aby zawartość rozpuścić w odpowiedniej ilości wody.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zróżnicowany sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Aboca Grintuss