Grintuss

Sen wysokiej jakości zależy od całego naszego organizmu, a nie tylko od naszego mózgu: aby dobrze spać,
wszystkie nasze komórki muszą być zsynchronizowane ze snem.

Sedivitax ProNight Advanced, poprzez naturalny kompleks molekularny Syncrocell, ułatwia zasypianie dzięki witanii ospałej i męczennicy cielistej oraz wspiera regenerujący sen dzięki chmielowi zwyczajnemu.

Dlaczego ważne jest, aby dobrze spać?

Aby czuć się zrelaksowanym i wypoczętym w ciągu dnia i w związku z tym gotowym do stawienia czoła codziennym wyzwaniom, potrzebujemy średnio 7-8 godzin snu każdej nocy. Podczas snu, tak naprawdę, całe nasze ciało odzyskuje energię, a mózg wraz z jego funkcjami umysłowymi regeneruje się.Dowiedz się więcej

¿Por qué no logramos conciliar el sueño?

Gdy nasze zegary biologiczne (centralny i obwodowy) tracą synchronizację z sygnałami zewnętrznymi i wewnętrznymi (metabolicznymi), tzn. gdy aktywność metaboliczna komórek naszych narządów nie dostosowuje się do zapotrzebowania organizmu na odpoczynek, stan metaboliczny organizmu typowy dla fazy nocnej zostaje ustalony i zaczynają pojawiać się różnego rodzaju zaburzenia snu, takie jak trudności w zasypianiu, niska jakość snu, nocne lub wczesnoporanne przebudzenia.

¿Cómo recuperar el sueño perdido?

Aby odnaleźć sen fizjologiczny, kluczowe jest działanie na wszystkie czynniki mające wpływ na nocny stan metaboliczny, aby móc go przywrócić i wspomagać fizjologiczne zasypianie, a także lepszą jakość snu.

ABY WCZEŚNIEJ ZASNĄĆ I LEPIEJ ODPOCZYWAĆ

Sedivitax ProNight Advanced,
dzięki kompleksowi molekularnemu
Syncrocell, wprowadza cały
organizm w nocny
stan metaboliczny.

SUPLEMENT DIETY

Podejście firmy Aboca

Produkty firmy Aboca nie zawierają konserwantów ani syntetycznych substancji pomocniczych, a w całym łańcuchu produkcyjnym, od rolnictwa ekologicznego do procesów przetwarzania, takich jak ekstrakcja lub pakowanie, zawsze wyklucza się stosowanie substancji sztucznych i nieulegających biodegradacji.

Natura jest zasobem niezbędnym do zaspokojenia potrzeb zdrowotnych człowieka, a my w Aboca zawsze badamy ją w całej jej złożoności, aby uzyskać produkty dla zdrowia ludzi, z pełnym poszanowaniem dla organizmu i środowiska.

Aboca Grintuss